Hakkımızda

Has Havalandırma

Hakkımızda

Has Havalandırma olarak 1997 yılından bu güne edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimlerimizle sizlere en iyi hizmeti verebilmenin çabası içerisindeyiz. Seçkin bir referans listesine sahip olan firmamız kaliteli işçiliği ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile sektördeki yerini her geçen gün biraz daha sağlamlaştırmakta ve yükseltmektedir.

Kalite, güven, uygulanabilirlik ve yenilikçiliği sürekli müşteri memnuniyeti ile birlikte kendine amaç olarak seçmiştir.

Has Havalandırma Isıtma, Soğutma, havalandırma üniteleri başta olmak üzere, filtre sistemleri olarak ahşap ürünleri ve mobilya sanayisinde kullanılan toz toplama, toz emme, talaş toplama, filtreleme, pnömatik taşıma, siklon, silolama, fan tasarımı sistemlerini tecrübeli teknik kadrosu avantajı ile gerçekleştirir.

Awesome Image

Hedefimiz

Bilgili, Tecrübeli ve Dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler üretmektir görevimiz.
Hedef işimiz, bulunduğumuz şehirde montaj ve servis hizmeti verirken, diğer tüm illerimizden gelecek Yedek parça ve iş taleplerini karşılamaktır.
Yüksek seviyedeki hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile hedeflerimize ulaşarak, havalandırma&ısıtma&soğutma sektöründe en iyi yere gelmek HEDEFİMİZDİR.

Amacımız

İmalatını, bakımını ve onarımını üstlendiğimiz firmaların bölgemizdeki tüketici ihtiyaçlarını da gözönüne alarak, yedekparça ve bakım onarım sürecinde koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterilerine ulaştırmaktır.

Havalandırma sektöründeki son gelişmeleri uygulayıp bağımlı memnun müşteri oluşturmak, yenilikçi işlemlerimiz ve yüksek kalitemizle örnek bir hizmet anlayışı sunmak AMACIMIZDIR.

Temel Değerlerimiz

  • Dürüst ve güvenilir olmak,
  • Müşteri memnuniyetini korumak,
  • Çalışanlarımıza önem vererek gelişimlerine destek olmak,
  • Yenilikçi ve gelişimci olmak

Kalite Politikamız

Has Havalandırma olarak biz Havalandırma & Isıtma & Soğutma sektöründe kalitesi kabul görmüş hizmet üreten Türkiye’nin saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.

WhatsApp chat